اهداف یسرا

معرفی موسسات خیریه ، سازمان های مردم نهاد

یسرا با هدف حمایت از موسسات خیریه و سمن ها به صورت دسته بندی شده به تفکیک استان و شهر واقع در آن، سعی در معرفی آن موسسات دارد. با بیان مجوز قانونی، شرح فعالیت ها و تاریخچه ای از آن موسسه، خلاصه ای از عملکرد آنها را ارائه می دهد با اطلاع رسانی از جشنواره های نیکوکاری و کمپ های کمک رسانی که هر موسسه در صفحه خود راه اندازی می کند سعی در جمع آوری کمک های نقدی برای آنها می نماید و در قسمت لیست نیازمندی هر موسسه می توانید کمک های غیر نقدی خود را برای موسسات ارسال کنید.

برقراری پل ارتباطی بین خیرین و مردم با موسسات خیریه

یسرا، با راه اندازی یک جامعه متمرکز که در آن کلیه موسسات خیریه حضور دارند. به هموطنان گرامی کمک می کند از موسساتی که در نزدیک محل سکونت شما قرار دارند اطلاع پیدا کنید و اقدام به همکاری و ارسال کمک به آنان نمایید هم چنین از دور با نحوه عملکرد آنها آشنا شوید. کمک های نقدی خود را از طریق وب و اپلیکیشن موبایل پرداخت کنید و در صورت نیاز برای آنها پیام های را ارسال نمایید. با دنبال کردن هر موسسه می توانید از رویدادهای آن در هر لحظه اطلاع حاصل نمایید.

جمع آوری تکدی گران

با توسعه فعالیت های موسسات و اطلاع رسانی های سریع و جامع و جمع آوری سریع کمک های مردمی که از اهداف اولیه یسرا می باشد. موسسات می توانند کمک های بیشتری را جمع آوری کنند و در نتیجه افراد بیشتری را تحت پوشش و سرپرستی خود قرار دهند. کمک های مردمی در این صورت به افرادی که واقعا محتاج و نیازمند می رسد.

کمک به نیازمندان واقعی

با عملکرد دقیق و سنجیده ای که موسسات در بررسی مدارک نیازمندان انجام می دهند و با پیگیری هایی که در این راستا انجام می شود. کمک های مردم با اطمینان بیشتری به موسسسات و سپس از آن به دست نیازمندان واقعی می رسد. روزانه با مبالغ ناچیزی را به تکه دیگران خیابان زیادی اهدا می کنیم که با پرداخت این مبالغ از طریق اپ موبایل با اطمینان می دانیم که این مبالغ به یک نیازمند واقعی می رسد.

جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی در مراسم و مناسبت هـا

با توجه جشن ها و اعیادی که در کشور اسلامی خودمان هر سال در زمانهای مختلفی برگزار می شود و میل و اشتیاق عموم برای کمک به نیازمندان در این ایام ، یسرا کمک میکند تا موسسات قانونمند و مورد اعتماد را به مردم معرفی و خیرین با اطمینان خاطر کمکها و هدایای خود را به موسسات تحویل دهند